1. MARLENA'ya kaydolmak için. Geçerli olacak bir e-posta adresiyle kaydolun Kullanıcı adınız Ek olarak, ait olduğunuz / ait olduğunuz şifreyi, ismi, aileyi, telefonu, organizasyonu doldurmanız gerekir. Bununla ilgili kısa bir açıklama var.

2. Bir etkinlik yayınladığınızda, öncelikle kullanıcı adınız ve şifrenizle MARLENA'ya girmelisiniz.

4. Etkinlik bir gün ise, başlangıç ​​ve bitiş tarihi alanlarına aynı tarihi girin. Çok günlük bir etkinlikse, ilgili alanlar iki tarihi gösterir - başlangıç ​​ve bitiş.

5. Bir sonraki adım, etkinlik türünü belirtmektir - eko kampı, eko kampanyası, eko kampanyası, seminer, toplantı.

6. Etkinlik yayınının ikinci kısmı aşağıdaki alanlarla devam ediyor:

- etkinliğin gerçekleşeceği yerleşim; - Her iki dilde ard arda iki olay adı izleyin - İngilizce, Bulgarca. Mümkünse iki alanı da doldurmak iyidir.
- etkinliğin web sitesi varsa, bir web adresi alanı;
- etkinliğin başlayacağı saat ve dakikalar için bir alan, eğer başlangıç ​​saati, örneğin, 9: 30;
- etkinliğin bitmesi beklenen bir saat;
- etkinliğin organizatörü;
- iletişim telefon alanı;
- kullanıcıların etkinlik hakkında sorgu gönderebilecekleri bir e-posta; - İngilizce ve Bulgarca - sırasıyla iki dilde etkinliğin metni için iki ardışık alanı izleyin. Bu arzu edilir her iki alanı da doldurmak için;
- ana etkinlik fotoğrafı;
- olay yeri için alan kartı - sadece farenin sol tuşu basılıyken imleci "tutmak" gereklidir, yere sürükle ve bırak. Konum görünmüyorsa, harita klavyede basılmış bir CTRL ile gelebilir;
- ENTER düğmesine basıldıktan sonra, MARLENA sisteminde, kaydedilmiş ancak henüz kaydedilmemiş. Açık etkinliği görüntüleyebileceğiniz ve sonunda değiştirebileceğiniz veya daha fazla fotoğraf ekleyebileceğiniz bir sonraki sayfa.

PUBLISH EVENT öğesine tıkladıktan sonra, MARLENA kullanıcıları tarafından görülebilir.